Kalp pili cinsel hayatı etkiler mi?

Kalp pili cinsel hayatı etkiler mi?Kalp pili, hastanın yaşam kalitesini artırır. Peki kalp pili cinsel hayatı etkiler mi? Kalp pili hastanın daha önce yaşadığı bayılma, fenalık geçirme gibi rahatsızlıkların ortadan kalkmasını sağlar. Kalp pili takılan hasta herhangi bir seyahat kısıtlaması olmadan istediği aracı rahatlıkla kullanarak seyahate çıkabilir.

Kalp pili cinsel hayatı etkiler mi? Kalp pili ile kalbin performansı arttığı için hastanın cinsel hayatına olumlu etkileri olabilir. Yalnız cinsel hayat değil kişinin tüm hayatı bu durumdan olumlu yönde etkilenir. Cinsel etkinlik sırasında nabız artabilir ya da kişide sabit hızlı kalp pili varsa hafif bir yorgunluk hissedebilir. Fakat bu durum hiçbir şekilde önem taşımaz.

Kalp pili cinsel hayatı etkiler mi? Kalp pili olan kişiler, sağlıklı kişiler gibi yaşamlarını sürdürebilirler. Kalp pili takılanlar her türlü ev aletini kullanabilirler ancak manyetik alanlardan kaçınmalıdırlar. Buna göre alışveriş merkezleri, havaalanları ve benzeri yerlerde manyetik kapılardan geçmemeli ve baz istasyonlarının bulunduğu bölgelere gitmemelidirler. Bluetooth gibi aletler pili olan hastalarda sakınca yaratabilmektedir. Cep telefonları ile kulaklık yardımıyla konuşmalıdırlar.

Kalp pili cinsel hayatı etkiler mi? Kalp pili olan kişilerin denize girmeleri, yüzmeleri ve normal günlük etkinliklerini yapmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Bir pil bataryasının ömrü 6 ile 8 yıl arasında değişir. Kendi kalp ritmi olanlarda ve bazı pillerde süre uzamaktadır.

Özel Koru Hastaneleri bu alanda uzman ve deneyimli Ankara Kardiyoloji doktorları ve Ankara Kalp ve Damar Cerrahisi doktorları ile Başkentlilerin hizmetindedir. Koru Hastanesi’nin KVC bölümünde; koroner damar hastalıkları (bypass), kalp kapağı hastalıkları, damar tıkanıklıkları, damar genişlemeleri, varis, doğumsal kalp delikleri, yanlış damar gelişmeleri gibi ameliyatlar yapılabilmektedir. Kalp pili cinsel hayatı etkiler mi ve benzeri konularda bilgi almak için Özel Koru Hastaneleri’nin ilgili bölümlerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Özel Koru Hastanelerinin iletişim bilgileri aşağıdadır:

Özel Koru Balgat Hastanesi ;

Oğuzlar Mah. 1377 S. N:21 Balgat Ankara TR

+90-312-287-9797

+90-312-287-9898

—————————-

Özel Koru Sincan Hastanesi ;

Akşemsettin Mah. Huzur S. N:1 Sincan Ankara TR

+90-312-269-6262

+90-312-268-5353

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2019 kalp ritim bozukluğu
Powered by WordPress | Designed by: Airport parking at Bristol | Thanks to Theatres in Manchester, Sell old mobile and Unlimited broadband deals